Dil Okulu Amerika

American Council Of Continuing Education and Training (ACCET) tarafından onaylı olan Dil Okullarımız dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrencilere profesyonel seviyede dil öğrenme, yeni kültürlerle tanışma ve kendilerini geliştirme fırsatları tanımaktadır. Okullarımızı alanında farklı kılan faktörler her bakımdan dil eğitimi konusunda sahip olduğu yüksek akademik standartlar ve öğrenci odaklı verilen profesyonel hizmetleridir.Tecrübeli eğitim danışmanları ile öğrencilerine bireysel ve kültürel zorluklarda, akademik kariyer geliştirme gibi pek çok konuda danışmanlık vermektedir.Modern eğitim olanaklarına sahiptir.Bilgisayar, görsel araç ve gereçler, kütüphane ve internet öğrencilerin kullanımına açıktır..

Okullarımızda Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Sınava Hazırlık Kursları (TOEFL, GRE, GMAT) ve Teacher Training Programı sunmaktadır.

Eğitim alabileceğiniz şehirler; New York, Boston, San Diego, San Francisco, Miami, Los Angelas.

Amerika'da dil okulu fiyatları

amerikan dolarıHafta sayısı arttıkça fiyat ucuzlamaktadır. Bu fiyatlar 20 derslik normal program içindir. Amerika'nın hemen her yerinde dil okulları bulunmaktadır. Ancak metropollerdeki dil okullarını biz size daha çok öneriyoruz. Bunlar hem her türlü aktiviteye yakın olmalarından sizin canınızın sıkılmamasını sağlıyor, hem de daha çok insan olduğundan ikili ilişkilerin sıklığını artırıyor. Dolayisiyle bizce önemli bir detay. Amerika hakkında daha detaylı bilgi için lütfen iletişim formumuzu doldurun.En kısa sürede Amerika konusunda tecrübeli bir yurtdışı eğitim danışmanı sizinle hemen iletişime geçecektir.

Amerika Dil Okulu

Amerika Dil Okulu

Amerika'da konaklama fiyatları

Konaklama fiyatları ise aile yanı ve yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere ve çift veya tek kişilik olmak üzere değişiyor. En ucuz konaklama şekli aile yanı, yarım pansiyon ve çift kişilik konaklama seçeneğidir.

Extralar

amerika dil okulu extraÜstteki masraflar haricinde bir de bilginizin olması gereken şu tip ekstralar genelde okullarda bulunuyor. Bunlardan en önemlisi uçak bileti, Amerika'ya uçak bileti fiyatı biletin erken veya geç alınması ile yakından alakalı olmaktadır. Malüm Amerika bir kıta ve bir ucundan bir ucu bile Türkiye ile Amerika kadar bir mesafe. Dolayisiyle tavsiyemiz biletinizi erken almanız yönünde.

Amerika Dil Okulu