Dil Okulu Avustralya

Avustralya ülkemize gayet uzak olması açısından daha az talep görüyor. Bunun dışında doğa güzellikleri, ingilizce kalitesi ve ilk dilinin ingilizce olması açısından da çok değişik ve güzel özelliklere sahip bir kıta, evet biliyorsunuz ki burada bir ülkeden değil aynı zamanda bir kıtadan bahsediyoruz. Burada yapabileceğiniz şeylerin sayısı ise gerçekten hayal gücünüz ile alakalı. Gayet sıcak kanlı olan Avustralya insanları ile kısa zamanda kaynaşabilir ve onlardan biriymişçesine dillerini öğrenebilirsiniz. En popüler ingilizce öğrenim merkezleri, Melbourne, Sydney, Brisbane, Adelaide ve Perth olarak sıralanabilir. Avustralya'da dil okullarından üniversiteye geçiş te gerçekten çok kolay, eğer bir dil okulunda belirlenen bir seviyeyi yakalarsanız bu dil okulunun tavsiyesi ve referansı ile bir üniversiteye geçiş yapabilir ve eğitiminize burada devam edebilirsiniz. Avustralya'nın uzak olma fikrini kafanızdan atabilir ve hayatınıza yeni bir yön vermeyi düşünebilirseniz, size avustralya'yı kesinlikle öneriyoruz.

Avustralya'da dil okulu fiyatları

Avustralya dil okulu ücretleri açısından da gayet uygun. Hafta sayısı arttıkça fiyat ucuzlamaktadır.Avustralyada eğitim diğer ingilizce eğitim veren ülkelere göre çok daha renkli bir sunumda yapılmaktadır. Bazı dersler açık ortamlarda ve daha zevkli halde anlatılmakta, öğrencilerin öğrenimini maximum düzeye getirmek için değişik yöntemler ve yaklaşımlar uygulanmaktadır.

Avustralya'da konaklama ücretleri

Avustralya'da konaklama olarak aile yanı seçeneğini kesinlikle öneriyoruz. Bu sayede bu ülkenin aile yapısını ve bunu sıcaklığını siz de yaşayabilir ve yeni arkadaşlıklar edinebilirsiniz. Konaklama ücretleri ise aile yanı ve yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere ve çift veya tek kişilik olmak üzere değişiyor. En ucuz konaklama şekli aile yanı, yarım pansiyon ve çift kişilik konaklama seçeneği ve bu da haftalık 130$ 'dan başlıyor. Burada bir de konaklama kayıt ücreti alınıyor, bu ise toplamdan düşülüyor (150$ civarında).

Extralar

dil okulu australya extraÜstteki masraflar haricinde bir de bilginizin olması gereken şu tip ekstralar genelde okullarda bulunuyor. Bunlardan en önemlisi uçak bileti, Amerika'ya uçak bileti fiyatı biletin erken veya geç alınması ile yakından alakalı olmakla beraber, en az 1350 euro gidiş-dönüş olmak kaydiyle gidilecek yere göre değişmekte. Malüm Amerika bir kıta ve bir ucundan bir ucu bile Türkiye ile Amerika kadar bir mesafe. Dolayisiyle tavsiyemiz biletinizi erken almanız yönünde. Bunun dışında Havaalanı Karşılaması 80$'dan başlıyor, kitap ve diğer materyaller ise 40$ civarında, Kayıt ücreti ise genelde 200$ gibi bir rakam ve bu kayıt tamamlanınca toplamdan düşülüyor.