Dil Okulları Güney Afrika - Capetown

Capetown, Türkiye'de yeni popülerliğini artırmış eski bir ingiliz sömürgesi olan Güney Afrika'nın en güzel tatil beldelerinden biri. Burada çok exotik bir tatil ve aynı zamanda çok kaliteli bir ingilizce eğitimi almanız gayet olası. Eşsiz doğa güzellikleri ve etnik özellikleri ile burası büyülü bir ortam sunmayı garanti ediyor. Capetown şehri ise Güney Afrika'nın en güzel şehirlerinden, denizi ve güneşi haricinde buradaki dil okullarında eğitim de gayet eğlenceli. Tek olumsuz özelliği ise burasının da Avustralya gibi ülkemize olan uzaklığı, o kadar. Ancak kanımızca bu güzellikler için bu yol kesinlikle değer. Ülkemizde yeni trend Cape Town olacak gibi görünüyor, ve dil okulları promosyonları da gayet iyi.

Capetown dil okulu fiyatları

euro simgesiHer 4 haftalık dil eğitimi 800 Euro 'dan başlamaktadır. Hafta sayısı arttıkça fiyat ucuzlamaktadır. Bu fiyatlar 20 derslik normal program içindir. 30 derslik yoğun program fiyatı ise 920 Euro 'dan başlamaktadır. Capetown dil okulu fiyatları gayet uygun ve içerdiği zenginlikler düşünülürse bunun değeri bir kat daha artıyor. Güney Afrika'da bir tek bu lokasyonu, dil okulu açısından öneriyoruz. Diğer lokasyonlar henüz bu kalibrede değiller dolayisiyle de bizim kıyaslama yapabilmemiz gayet zor. Burada derslerden arta kalan vakitlerinizi doğa ile geçirmenizi, ve fırsat bulunca da mutlaka bir safari de bulunmanızı öneririz.

Capetown konaklama ücretleri

Konaklama fiyatları ise aile yanı ve yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere ve çift veya tek kişilik olmak üzere değişiyor. En ucuz konaklama şekli aile yanı, yarım pansiyon ve çift kişilik konaklama seçeneği ve bu da haftalık 115 Euro 'dan başlıyor.

Extralar

cape town dil okulu extralarÜstteki masraflar haricinde bir de bilginizin olması gereken şu tip ekstralar genelde okullarda bulunuyor. Bunlardan en önemlisi uçak bileti, Güney Afrika 'ya uçak bileti fiyatı biletin erken veya geç alınması ile yakından alakalı olmakla beraber, en az 1100 Euro (gidiş-dönüş) olmak kaydiyle değişmekte. Her zamanki gibi, tavsiyemiz biletinizi erken almanız yönünde. Bunun dışında Havaalanı Karşılaması 50 Euro 'dan başlıyor. Kayıt ücreti ise genelde 100 Euro gibi bir rakam ve bu kayıt tamamlanınca toplamdan düşülüyor.