Dil Okulu İngiltere

ingiltere dil okuluAmerican Council Of Continuing Education and Training (ACCET) tarafından onaylı olan Dil Okullarımız dünyanın pek çok ülkesinden gelen öğrencilere profesyonel seviyede dil öğrenme, yeni kültürlerle tanışma ve kendilerini geliştirme fırsatları tanımaktadır. Okullarımızı alanında farklı kılan faktörler her bakımdan dil eğitimi konusunda sahip olduğu yüksek akademik standartlar ve öğrenci odaklı verilen profesyonel hizmetleridir.  Tecrübeli eğitim danışmanları ile öğrencilerine bireysel ve kültürel zorluklarda, akademik kariyer geliştirme gibi pek çok konuda danışmanlık vermektedir. Modern eğitim olanaklarına sahiptir. Bilgisayar, görsel araç ve gereçler, kütüphane ve internet öğrencilerin kullanımına açıktır.

Eğitim alabileceğiniz şehirler ; Londra,Cambridge,Brighton,Bristol.

İngiltere dil okulu fiyatları

ingiliz sterliniİngiltere'de ingilizce eğitimi diğer ülkeler ile karşılaştırılıdığında biraz pahalı gelebilir. Ancak ingilizcenin İngiltere'ye özgü aksanı ve doğal akışı burada diğer İngilizce eğitim veren ülkelere göre çok daha değişik bir deneyim yaşamanıza olanak sağlayacaktır. Bu ücretler okulun lokasyonu ve kalitesine göre değişiklik gösterir. Daha ucuza veya pahalıya dil okulu bulmak tabii ki olasıdır. Bizim tavsiyemiz bu okullardan tecrübe ile seçilmiş olan ve denemiş olanlarını seçmeniz. Böylece hem orada rahat eder, hem de kaliteli bir eğitim almayı garantilersiniz.

İngilte Dil Okulları

 

İngiltere'de konaklama fiyatları

ingilterede konaklamaİngilterede konaklama da ne yazık ki diğer ülkeler ile karşılaştırıldığında özellikle Londra ve Cambridge gibi merkezi yerlerde daha fazladır. Ancak ingiltere'yi tam olarak koklamak ve tarihi yaşamak isteyenler için biz bu merkezlerde konaklamanızı kesinlikle öneririz. Konaklama fiyatları aile yanı ve yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere ve çift veya tek kişilik olmak üzere değişiyor. En ucuz konaklama şekli aile yanı, yarım pansiyon ve çift kişilik konaklama seçeneğidir.

İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları

İngiltere Dil Okulları

Extralar

dil okulu ingiltere extralarıYukarıda belirtilen masraflar haricinde bir de bilginizin olması gereken şu tip ekstralar genelde okullarda karşınıza çıkabiliyor. Bunlardan en önemlisi uçak bileti, İngiltere'ye uçak bileti fiyatı biletin erken veya geç alınması ile yakından alakalıdır.İngiltere Türkiye'den en ucuz uçak bileti bulabileceğiniz ve havayolları şirketlerinin bu konuda biribiriyle yarıştığı merkezlerden biri, bu nedenle biletler de gayet uygun fiyatlıdır.

Dil Okulu