Dil Okulları Kanada

Kanada, Amerika gibi gayet popüler bir ingilizce öğrenme merkezi olarak tüm öğrencilerimizin kalbinde ayrı bir yere sahiptir. Kanada'da en fazla dil okulları, Vancouver, Toronto, Calgary, Montreal ve Victoria'da bulunmaktadır. Bunlar, aynı zamanada Kanada'nın da en önemli şehirleridir. Kanada görkemli gökdelenleri, niagara şelaleleri ve "extreme" kış/kar sporları gibi ülkemizden değişik bir çok unsur barındırır. İnsanları ise soğuk bir iklim olmasına rağmen, gayet sıcak kanlıdır. Kanada dil okulları yıllardır, dünyanın bir çok ülkesinden gelen öğrencileri ağırlamakta, ve bu öğrencilerin bazıları ise Kanada'da üniversite eğitimine geçiş yapmakta ve burada yüksek eğitimlerini de tamamlamaktadır. Kanada'da eğitim almak Amerika ile benzer yanlarının dışında, daha çok doğa ile içiçe olmak isteyenlerin ve fazla kalabalık sevmeyen öğrencileri cezbetmekte ve bu öğrenciler Kanada dil eğitimi programlarından daha fazla bir kazanım elde ederek dönmektedirler.

Kanada dil okulu fiyatları

kanada dil okulu fiyatlarıKanada dil okulu fiyatları ve daha çok seçenek için size www.kanadaya.com adlı siteyi tavsiye ediyoruz. Bu sitede tüm kanada eğitim programı ile ilgili detaylı bilgileri bulabilir, kafanızdaki soruların bir çoğunu giderebilirsiniz. Eğer daha fazla bilgi ve size konuda profosyonel bir ajenta vasıtası ile geri dönüş yapılsın isterseniz, sağ sütundaki iletişim formumuzu doldurun ve sizinle iletişime geçilsin.

Dil Okulları Kanada

Kanada'da konaklama fiyatları

kanada konaklama seçenekleriKanada konaklama fiyatları, aile yanı ve yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere, ve çift veya tek kişilik olmak üzere değişiyor. En ucuz konaklama şekli olan aile yanı, yarım pansiyon ve çift kişilik konaklamadır.

 

Dil Okulları Kanada

Extralar

kanada uçak, egitim ve diğer masraflarÜstteki masraflar haricinde bir de bilginizin olması gereken şu tip ekstralar genelde okullarda bulunuyor. Bunlardan en önemlisi uçak bileti, Amerika'ya uçak bileti fiyatı biletin erken veya geç alınması ile yakından alakalı olmaktadır. Biletinizi erken almanızı böylece de en ucuzu bileti daha rahat şekilde alacağınızı belirtmeliyiz.

Diğer Ücretler:

  • Kayıt Ücreti: $125
  • Konaklama Ayarlama Ücreti: $200
  • Havaalanı Karşılama Ücreti: $100
  • Aile yanı konaklamada internet erişim ücreti: Haftalık $13
  • Cambridge Sınav Ücreti: $250
  • Çiftlik Kalış Ücreti: $70
  • Kitaplar: Her 4 hafta için $40, Cambridge Sınavlarına hazırlık için $70, IELTS/TOEFL/TOEIC için $40, Üniversite Öncesi Hazırlık programı için $ 150