Malta'da Dil Kursu

malta dil kursuMalta, Türkiye'ye yakınlığı, insanlarının bizim ırkımıza olan benzerliği, ingilizce konuşulan bir yer olması ve ülkemizden "Bodrum" şehrimiz yapısında bir yapılanmaya sahip olması açısından öğrenciler tarafından çok tercih edilen bir dil okulu ve ingilizce eğitimi merkezi olarak her yıl daha da çok popüleritesini arttırıyor.

Malta üç adacıktan oluşmakta, Bunlar Malta, Comino ve Gozo. Büyük yerleşim Malta adasında, ve hemen hemen tüm dil okulları da burada bulunuyor. Malta insanı gayet sıcak kanlı ve güleryüzlü. Maltanın denizi ise hemen hemen yılın her ayında gayet sıcak, keza iklimi de benzer özelliklerde. Yılın her ayında burada öğrenci olmak ve aynı zamanda tatil yapmak olası. Malta, 2007 yılından itibaren Schengen vizesine geçti, ama buraya vize almak gerçekten diğerlerinden daha kolay, bu nedenle de tercih edildiği bir gerçek.

Malta'da dil okulu fiyatları

malta para birimiMalta'da dil okulu fiyatları diğer ülkelere göre çok daha uygun. Hafta sayısı arttıkça fiyat ucuzlamaktadır.Burada okullar çok çeşitli ve bu nedenle de seçmek gayet zor olabilir. Daha çok detay ve bilgi için sizlere www.maltadilokullari.com sitesini tavsiye ediyoruz. Burada daha detaylı fiyatlar ve Malta hakkında diğer merak ettiğiniz konuların cevaplarını bulabilirsiniz. Ya da dilerseniz yandaki "çabuk iletişim formu" nu doldurun ve size konuda uzman bir yurtdışı eğitim danışmanı hemen email ya da telefon ile dönsün.

Malta Dil Okulları

Malta'da konaklama fiyatları

malta konaklamaMalta konaklama fiyatları ise aile yanı ve yurt tipi olmak üzere, yarım ve tam pansiyon olmak üzere ve çift veya tek kişilik olmak üzere değişiyor. En ucuz konaklama şekli yurt, yarım pansiyon ve çift kişilik konaklama seçeneği ve bu da haftalık 98 Euro 'dan başlıyor.

Dil Okulu Malta

Extralar

dil okulu malta extralarÜstteki masraflar haricinde bir de bilginizin olması gereken şu tip ekstralar genelde okullarda bulunuyor. Bunlardan en önemlisi uçak bileti, Maltaya uçak bileti fiyatı biletin erken veya geç alınması ile yakından alakalıdır.

 

Malta Dil Okulları