Vize Danışmanlık Hizmetleri

Bildiğiniz gibi vize evrakları ve bir yığın prosedürlerle uğraşmak gayet stresli ve bıktırıcı bir iştir. Eğer buna ayıracak ufak bir bütçeniz varsa bizce mutlaka profosyonel vize danışmanlığı yardımı almalısınız. Her ne kadar "ben ingilizce veya gerekli dilleri biliyorum", veya "benim daha önce vizem var, bir problem olmaz" şeklinde düşünüyorsanız da, bizim tecrübemiz bu tip başvuruda bulunanların çoğunluğunun ne yazık ki hüsrana uğradığı yönündedir. Çünkü bir kere vize verilmesi, tekrar verileceği anlamı taşımayacağı gibi, gideceğiniz ülkenin dilini bilmeniz de size extra bir avantaj sağlamaz. Bütün bu bilgiler dahilinde, bizim tavsiyemiz turist vizesi dahil ne tür vize alacaksanız alın, bu başvuruyu konuda tecrübeli bir firmayla yapmanız yönünde... Çünkü bilinmeniz gerekir ki, pasaportunuzda bir vize reddi damgası size geri dönüşü olmayan şeyler kaybettirebilir ve bunun telafisi parayla bile olamayabilir. Bunu riske atmamak ise tamamen sizin elinizde. Vize danışmanlık hizmetlernin detayları aşağıda listelenmiştir.

vize hizmetleri

Konusunda en tecrübeli firmalar size en iyi hizmeti vermek için yarışacaklar.


 

    Sizlere sunulacak hizmetler
  • Dosyanızı hazırlamak, gereksiz bilgileri çıkarıp, gerekli olanları sizden talep ederek dosyanızın en okunur ve açık haline getirmek.
  • Bazı ülkelerin başvurularında durumu açıklayıcı ve konsolosluğa hitaben ingilizce mektup yazılması gereklidir. Bunu yazmak ve dosyanıza eklemek
  • Uçak ve/veya otel reservasyonlarınızı eğer belirlenmemişse veya reserve edilmemişse ayarlamak ve bunların detaylarını çıktı alarak, dosyanıza eklemek.
  • İngiltere, Kanada ve diğer bazı ülkeler için başvurularınızı konsolosluğa götürmek. Bu ülkeler için başvurunuzun yetkililere teslimi ve vizenizin sizin namınıza alınması.
  • Şahsi başvuru gerektiren ülkeler için randevunuzun belirlenen gün ve saatte doğru olarak alınması ve size iletilmesi.
  • Vize görüşmesinden önce, görüşme provası (profosyonel bir ofiste yapılması veya yapılmaması gereken şeyler ve hareketler hakkında bilgi ve oryantasyon). İlk kez vize alacaklar için özel danışmanlık, durum değerlendirmesi ve tüm soruların eksiksiz bire bir cevaplandırılması .
  • Her tür sorularınız için sınırsız, telefon, ya da ofiste bire bir destek.
  • Danışmanlık hizmeti veren firmaların size ulaşması için sağ sütünda bulunan email formumuzu lütfen doldurunuz. Size hemen geri dönüleceğine emin olabilirsiniz.